Členové

Zde se můžetei dočíst něco málo o naších členech :D

 

Michaela Rotterová Režisérka, herečka, zpěvačka, moderátorka, choreografka, která by v budoucnu chtěla svůj život spojit s divadlem. Miluje muzikaly a čokoladu. Nesnese pozdní příchody a líne lidi.

 

 

 

14Sestra naší režisérky. Je nekonfliktní typ, který nezabíjí pro hlavní role. Má ráda společnost i chvíle, kdy může být sama. Miluje hudbu, hraje na violoncello, také fotbal a další sporty. Ráda poznává nové věci.

 

 

 

 

29Další člen kulisáků/inspice… A taky jediný z nás, který je schopen nahlížet do budoucnosti….. Teda asi.

 

28Další člen naši bandy…. Co k tomu dodat. Věčně je na koni :D

 

26Nejmladší členka souboru. Chodí do třetí třídy, tancuje, hraje na klavír a baví ji angličtina.

 

 

27Co k ní říci… Milá, usměvavá, vtipná….. A mohl bych pokračovat.

 

25 Další nedílní členové našeho uskupení…. Co k ním dodat. Pořád spolu, pořád šťastné…. Jak to má být.

 

 

23Tento člen byl zachycen při konzumaci své nejoblíbenější potravy tj. Jablka poznání. Jinak o něm nejsou známy další podrobnosti.

 

 

22„Normalní“ kluk, který jako polovina vrstevníků nemá příliš v lásce školu. Mezi jeho záliby patří hlavně sport (florball, basketball, longboarding, snowboarding), také navštěvuje prvním rokem II. stupeň hry klavír. Je komunikativní a společenský.

 

 

21 Je jí 17 let. Je jak hudebně, tak výtvarně nadaná, hraje již jedenáctým rokem na housle a v dětství chodila do sboru- teď zpívá jen v kostele v místní schole (Česká Ves). Je spolehlivá, pečlivá, baví ji práce v kolektivu.

 

 

20Známá též jako: Kika studuje 2. ročník práv a doufá, že to dotáhne až na soudkyni… Ač na to zdaleka nevypadám, v červenci oslavila 21. narozeniny. Ani sport ji není cizí. Miluje všechno francouzské, především svého francouzského buldočka.

 

 

18Známý již od prvního muzikálu Rebelové, větou: „Copak to máme zapotřebí, my SLOVANÉ“. Je Čechem, ale i Němcem. Většinu rekvizit, které uvidíme na scéně, dodal on. Rád jezdí na motorce a pomáhá kde může. Je milovníkem Anime. 

 

 

19Classifield

 

 

17e ji 15 let, studuje na Gymnáziu Jeseník. Mezi její největší zájmy patří hudba( zpěv a hra na klavír), anglický jazyk, divadlo, kreslení, trávení času s nejlepšími přáteli a občas i nějaký ten sport.

 

 

1519 let, studuje Hotelovou školu Vincenze Priessnitze, ráda sportuje( plavání,bruslení,kolo,míčové hry,divadlo,….), Má ráda: Zelenou barvu,smích, dobré jídlo,pořádek!! Nemá ráda: Kuřáky, houby, ananas.

 

 

 

16Mezi její zájmy patří filmy, knihy, hudba, divadlo, tanec, malování, sport. V budoucnu by ráda cestovala a poznala co nejvíce věcí.

 

 

24Tento člen působí jako „herec“ a „IT“ podpora zároveň. Dle jistých znaků lze určit, že jde o hráče serie her Assassin´s Creed. A taky jde o „pachatele“ těchto stránek.